Kuatra
blog_vertical
Kuru ve Hassas Ciltler

Kuru ve Hassas Ciltler


İncele
Anne-Bebek

Anne-Bebek


İncele
Anne-Bebek

Anne-Bebek :
Kuatra® Çinko Oksit Krem

İncele
Anne

Anne :
Kuatra® Meme Ucu Bakım Kremi

İncele
Anne-Bebek

Anne-Bebek :
Kuatra® Nemlendirici Temizlik Jeli (Lavanta Uçucu Yağı İçeren)

İncele
Akneye Meyilli Ciltler

Akneye Meyilli Ciltler


İncele
Lekeye Meyilli Ciltler

Lekeye Meyilli Ciltler


İncele
Volutpat amet

Cilde, Sağlığa, Doğaya Dost İçerik

KUATRA® Pharma, şirket ilkesi olarak cilde dost formüller geliştirir ve sağlığa zarar verebilecek katkı maddelerinden uzak durur. Cilt dostu içerikler, bilimsel çalışmaların ışığında, sağlıklı metotlarla bir araya getirilerek ürünler oluşturur.

Zararlı Kimyasal Barındırmaz

Güçlü kimyasal maddelerle kısa süreli çözümler yaratmaktansa; doğal ve Ecocert onaylı içeriklerden oluşturulan formüllerle yaşam boyu sürecek sağlıklı bir cilt sunmak için çalışır. Ürünlerin hiçbirinde, paraben, fenoksietanol, parafin, alkol, sles, sls, sülfat, silikon, boya, parfüm, yapay koruyucu ve cildi tahriş edebilecek içerikler bulunmaz.
Mauris gravida

Güvenilir

Şirketin üretim felsefesi, tüm aile fertleri için ve hassas cilde sahip kişilerde de güvenle kullanılabilecek ürünler sunabilmektir.Ürün içeriğini şeffaf ve detaylı paylaşan şirketin, tüketicilerde bilinç uyanmasında da katkısı oldu. Sergilediği bu yaklaşımı sayesinde kısa sürede ürünleri deneyimleyenlerin sevgisini ve güvenini kazandı.
Mauris gravida

Sade

KUATRA® Pharma formül içeriklerini seçerken çok titiz bir yaklaşım sergiler, az sayıda ama etkili doğal içeriklerle, mükemmel sonuçlar elde etmeyi hedefler.
Curabitur erat

GMP

Ürünlerimiz, Avrupa standartlarında ve GMP koşullarında üretilir.

Son Eklenenler
Araştırmalar

Tümü
6 2020

Cildimiz Neden Kurur ?

Cildimiz de tıpkı diğer organlarımız gibi canlıdır, nefes alır nefes verir. Dolaşım sistemimizdeki damarlar ve damarlarımıza bağlı olan kılcallar derimizi besler, oksijen taşır. Ayrıca derimiz yağ bezlerinden yağ (sebum) ve ter bezlerinden ter salgılar. Derimiz vücudumuzda ki en büyük organımızdır. Ve bu değerli organ, bariyer tabakası sağlıklı olduğu sürece bizi, bakterilerin neden olabileceği birçok hastalıktan korur. Cildimizin bariyer tabakasını güçlendirmek ve devamlı desteklemek çok önemlidir.........

Devamını Oku

Bizi takip Edin