Sıkça Sorulan Sorular

Kuatra® Krem nedir?

Kuatra® Krem, cildin kurumasını engellemeye yardımcı olan ve kuru cildin bariyer tabakasını daha hızlı onarmaya yardımcı olan, cilde dost doğal bileşenlerle hazırlanan, organik bir kremdir.

Kuatra® Krem, yoğun nemlendirici özelliği sayesinde kuruluktan kaynaklanan cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

Daha önemlisi cildin kurumasını engellemek olmalıdır. Düzenli kullanıldığında cildin bariyer tabakasını destekler, cildinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Ailenizin tüm bireyleri için güvenle kullanmanız için tasarlanmıştır.

 

Nerede üretilmektedir?

 

GMP(Good Manufacturing Process) koşullarına sahip AKS Kozmetik ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Laboratuvarlarında titizlikle üretilmektedir.

 

İçeriğinde neler vardır?

 

Lanolin, Vazelin, Pantenol, Lavanta yağı, Çinko, Kantoron yağı, Hindistan cevizi yağı, Badem yağı, Zeytin yağı içermektedir.

 

Kuatra® Yağlı Krem için koruyucu olarak ne kullanılmıştır?

 

En güvenli koruyuculardan biri olan Dehydroacetic Acid kullanılmıştır. http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=dehydr#.WcDKDBS5Pdl

 

Kuatra® Yağlı Krem’ i nereden temin edebilirim?

 

Sadece eczanelerde satılmaktadır. Eczacınız, Selçuk Ecza Deposu veya As Ecza Deposu aracılığıyla temin edebilir. (Ürün Kodu: 66227)

 

Fiyatı nedir?

 

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 24.50 ₺’ dir.

 

 

 

 

 

EnglishDeutschTürkçe